ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי, מביא את הפתרונות הדרושים על מנת להתמודד עם מצבים קשים כמו מחלה קשה, קיצור זמן המתנה להשתלות בחו"ל, ניתוחים פרטיים, או רכישת תרופות שאינן בסל.


חוק ביטוח הבריאות הממלכתי, מחלק את ביטוחי הבריאות לשלושה רבדים.

  1. רובד ראשוןחוק ביטוח בריאות ממלכתי – חוק המבוסס על צדק, שוויון ועזרה הדדית, לפיו זכאי כל תושב בישראל להיות חבר באחת מקופות החולים עפ"י רצונו .המדינה אחראית למימון "סל שירותי הבריאות", כלומר רשימת השירותים הרפואיים המוגדרים בחוק ביטוח בריאות. .

  2. רובד שנישב"ן (שירותי בריאות נוספים של קופות החולים) – תקנון המעניק מגוון שירותים רפואיים נוספים כגון: רפואת שיניים, בדיקות הריון, בדיקות תקופתיות וכו', אשר אינם מכוסים במסגרת החוק וניתן להצטרף אליהם בתוספת תשלום - השירותים הנוספים המוצעים על ידי כל קופה לחבריה הינם שירותים וולונטריים (רצוניים), וכל חבר קופה יכול להחליט אם  הוא מעוניין לרכוש אותם.
    הקופה יכולה לשנות מעת לעת את זכויות החברים בשב"ן. כל שינוי חייב להיות מאושר על ידי משרד הבריאות.
    גם ברובד השני קיימים רבדים שונים - לדוגמא: כללית מושלם/פלטינום, מכבי זהב/שלי ועוד.

  3. הרובד השלישיביטוח בריאות וסיעוד פרטי – חוזה ביטוח בין המבוטח לבין חברת הביטוח המעניק מגוון כיסויים ביטוחיים ופתרונות למצבים רפואיים קשים, כגון ניתוחים בחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות וכיסוי ביטוחי למקרים נוספים שאינם כלולים באופן מלא או במסגרת ביטוחי השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי.


ביטוח בריאות בעצם נועד לתת לכם ומשפחתכם את המענה הביטוחי באותם מקרים בהם לא ניתן להיעזר במערכת הבריאות הציבורית והביטוחים המשלימים הניתנים באמצעותה.

אצלנו תוכלו למצוא את ביטוחי הבריאות המקיפים ביותר, בכל חברות הביטוח.

מכיוון שישנם סוגים שונים, אנחנו לא נציע לכם סוג אחד בחברה אחת, אלא נתאים לכם אישית, לפי הצרכים האישיים. 

אם יש לכם ביטוח בריאות קיים, פרטי או קולקטיבי, נבצע את הבדיקה על הכיסויים הקיימים ונבנה את המוצר המתאים להשלמת הביטוח הקיים עדי למנוע כפל ביטוחי.

לביטוח זה ניתן להוסיף כתבי שירות, כגון כתב שירות רפואה משלימה (להחזר על טיפולים ברפואה משלימה), או כתב שירות אבחון מהיר (בדיקה על ידי רופא מומחה במרכזים הפזורים בארץ וקיצור זמנים לביצוע בדיקות MRI/CT ).


חשוב לציין (אנחנו לא מאמינים באותיות קטנות):

*ברוב תכניות ביטוח הבריאות קיימת תקופת אכשרה בת לפחות 90 יום.

 תקופה בה הלקוח משלם על הכיסוי אך אם יתגלה מקרה רפואי בתקופה זו הוא לא יכוסה בפוליסה.

 מטרת תקופת האכשרה הינה לצמצם אפשרויות של שימוש בביטוח תוך כדי הסתרת מידע רפואי (אי גילוי)

*הצטרפות לביטוח מותנה בהצהרת בריאות, כאשר מקרה עבר ביטוחי יהיה מוחרג מהפוליסה - האיזור או הבעיה 

 לא יכנסו לביטוח ולא יהיו מכוסים בעת מקרה ביטוחי.


 בגלל הנושא הזה, חשוב מאוד לעשות ביטוח בריאות בגיל צעיר.

 אני מזמין אתכם לקרוא על מה שעברתי מאז גיל 27, כשהייתי בריא ועשיתי לעצמי ביטוח בריאות בסיסי - לחצו כאן  לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון 073-3915555 שלוחה מספר 1

או ללחוץ על הכפתור הבא ולעבור לשיחה בוואטסאפ:  


*בכפוף לתנאי הפוליסה. המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החבות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה, או ככלי לפרשנות. במקרה של סתירה בין עלון זה לבין תנאי הפוליסה, יגברו תנאי הפוליסה. האמור בעלון זה אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של האדם

ט..ל.ח